Stříhání a úprava srsti

Přiveďte svého chlupatého parťáka do našeho exkluzivního psího salónu a nechte ho zažít nezapomenutelný zážitek. Náš profesionální groomer se postará o dokonalou úpravu srsti, ať už jde o přípravu na výstavu nebo jen tak, aby váš pes zářil ve společnosti ostatních chlupáčů

Ivča není jen zkušenou odbornicí na úpravu srsti, ale také se může pyšnit vynikajícími úspěchy na psích výstavách. S láskou a precizností přistupuje ke každému psovi, a díky svým dovednostem a pečlivé práci pomáhá klientům dosáhnout neuvěřitelných výsledků na výstavních akcích.

Mnoho psích majitelů, kteří využili naše služby, nám potvrdilo, že Ivčiny úpravy srsti přispěly k úspěchům jejich psů na výstavách. Její jedinečný přístup a schopnost zdůraznit každý psí detail, se staly klíčem k výjimečnému vzhledu a úspěchu na soutěžích.

Abychom vám usnadnili rezervaci, využijte náš online kalendář nebo nás kontaktujte přímo. Stačí nám napsat na e-mailovou adresu info@profipes.cz nebo zavolat na tel. číslo +420 723 857 079. Vaše spokojenost a úspěchy vašich psů jsou pro nás prioritou. Těšíme se na setkání s vámi a vaším psem v našem Psím salónu!

Zarezervujte si termín hned teď a dejte svému mazlíčkovi nejen luxusní lázeňský zážitek, ale i cestu k výstavním trofejím!

Rezervuj si termín v našem kalendáři, přes e-mail info@profipes.cz nebo na tel. čísle +420 723 857 079

 

Ceník služeb

Služba Cena
Koupání 300 Kč
Stříhání a úprava srsti 600 Kč
Trénink - Výstavní handling  500 Kč
Odvedení na výstavě 500 Kč
Odvedení na výstavě včetně
vyzvednutí psa a dovezení zpět na adresu
3 000 Kč