Renal Elimination (Králík & Hnědá a bílá rýže)

Kompletní a vyvážené veterinární krmivo pro psy, které pomáhá podporovat správnou funkci ledvin, snížené množství bílkovin vysoké kvality

Varianta:
Dostupnost Do 3 dnů Do 3 dnů Zvolte variantu
- –1 % až –1 % 523 Kč 1 755,27 Kč od 523 Kč
Renal Elimination (Králík & Hnědá a bílá rýže)
vet expert renal elimination dog sucha karma weterynaryjna dla psow (1)
- –1 % až –1 %

Renal Elimination od značky VETEXPERT je speciální dieta, která je navržena pro psy trpící renální insuficiencí a zároveň je vhodná i pro psy s potravinovou intolerancí. Tato dieta má obousměrný účinek, což znamená, že je ideální pro psy se selháním ledvin a potravinovými alergiemi. Je monoproteinová a bezlepková, což znamená, že obsahuje pouze jeden zdroj živočišných bílkovin - králíka, a sacharidy jsou získávány pouze z hnědé a bílé rýže.

Renal Elimination je formulována s kontrolovaným obsahem bílkovin a fosforu a obsahuje také brusinky, které přispívají k ochraně dolních močových cest. Tato strava je bohatá na omega-3 mastné kyseliny z lněného semínka, což má antioxidační vlastnosti a je zvláště důležité pro psy trpící chronickým selháním ledvin.

Pokud hledáte výživu pro svého psa s renálním onemocněním a současně s potravinovou intolerancí, Renal Elimination od VETEXPERT je pro vás ideální volbou.

Složení: hnědá rýže, bílá rýže, kachní tuk, sušený králík 10,5%, hrášek, lněné semínko 5%, řepné řízky 5%, minerální látky, sušené brusinky 0,01%

 

Nutriční doplňkové látky/kg: Vitaminy: Vitamin A - 14423 IU, Vitamin D3 (cholekalciferol) - 2000 IU, Vitamin E (alfa-tokoferol acetát) - 337 IU. Minerály: zinek (monohydrát síranu zinečnatého) - 59 mg, železo (monohydrát síranu železnatého II) - 48 mg, mangan (monohydrát síranu manganatého) - 34 mg, měď (pentahydrát síranu měďnatého II) - 14 mg, jód (bezvodý jodičnan vápenatý) a jodid draselný) - 1,11 mg, selen (seleničitan sodný) - 0,2 mg. Provitaminy: taurin - 1428 mg

Nedoporučujeme pro:

  • Kočky
  • Štěňata
  • Březí a kojící feny

Pro výběr správné veterinární diety a péči přizpůsobené potřebám vašeho mazlíčka se vždy konzultujte se svým veterinářem.

Indikace:

  • Chronická nedostatečnost ledvin
  • Rané stadium nedostatečnosti srdce

Dávkování:

Váha psa Denní dávka
1-5 Kg 28-80 g
5-10 Kg 80-130 g
10-20 Kg 130-220 g
20-30 Kg 220-295 g
30-40 Kg 295-370 g
40+ 370+ g

 

Krmné doporučení: Dieta pokrývá nutriční požadavky dospělého psa. Denní počáteční dávky jsou uvedeny v tabulce výše. Denní dávky by měly být rozděleny do dvou nebo více jídel. Pokud pes potřebuje větší množství, měl by se odpovídajícím způsobem zvýšit denní příjem potravy. Zavádění nového jídelníčku by mělo probíhat postupně jeho mícháním s dosud užívaným po dobu cca 2 týdnů. Zavedení diety a prodloužení doby jejího podávání by mělo probíhat po konzultaci s veterinárním lékařem. V případě chronického selhání ledvin by počáteční doba aplikace diety neměla přesáhnout 6 měsíců. V případě nesnášenlivosti složek a živin by délka diety měla být od 3 do 8 týdnů a pokud příznaky intolerance vymizí, zpočátku byste měli dietu držet až jeden rok. Pes by měl mít stálý přístup k čerstvé, čisté vodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Suchá krmiva VetExpert
Nutriční obsah na 100g:
Metabolická energie: 393,5 kcal
Hrubý protein: 15,8 %
Hrubý tuk: 19,5 %
Hrubá vláknina: 3,5 %
Hrubý popel: 4,0 %
Vápník: 0,7 %
Fosfor: 0,4 %
Omega-3 mastné kyseliny: 1,2 %
Omega-6 mastné kyseliny: 3,9 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: