Psí ručník Cool 'n' dry 43x68,5 cm

Varianty: Modrý, Fialový, Světle zelený

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
620 Kč
Psí ručník Cool 'n' dry 43x68,5 cm

Naše ručníky COOL 'N DRY jsou navrženy s ohledem na vysokou funkčnost a praktičnost. Jsou extrémně savé a extrémně rychle vysuší vašeho psa, což usnadňuje sušení po venkovních aktivitách nebo po koupání.

Tyto ručníky mají unikátní design s hladkou stranou, která saje vodu a rychle vysušuje srst vašeho psa, a texturovanou stranou, která je vhodná ke chlazení. Při vysokých teplotách lze ručník namočit a díky mikroporéznímu materiálu poskytnout chladící účinek.

Ručníky COOL 'N DRY jsou také odolné vůči chemikáliím, ředidlům a mastnotě, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Stačí vytřepat chlupy a ručník je připraven k dalšímu použití.

Díky své všestrannosti můžete tyto ručníky využít nejen pro sušení, ale také jako chladící podložku. S jejich vysoce pevnou a odolnou konstrukcí jsou skvělým partnerem pro venkovní aktivity a pobyt s vaším psem.

Vyberte si naše profesionální ručníky COOL 'N DRY a poskytněte vašemu psu dokonalou péči, rychlé sušení a osvěžující chlazení v horkých dnech.

Ručník se musí udržovat ve svém obalu neustále vlhký. Pokud zaschne nebo ztvrdne, namočte jej na 10 minut do teplé vody nebo vyperte v pračce, jinak riskujete poškození vláken.
V žádném případě nepoužívejte sušičku. Ručník se používá vždy vlhký. 
Ručník skladujte mokrý v originální nádobě nebo v čistém uzavřeném sáčku. 
Nemělo by se stát, že by ručník napadla plíseň. Pokud se tak stane, vyperte ručník se čpavkem. V případě, že by plíseň přetrvala, namočte ručník do teplé vody s bělícím prostředkem v poměru 5:1.

Rozměr 43 x 68,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: